POPIS KANDIDATA KOJI ĆE POHAĐATI TEČAJ OSPOSOBLJAVANJA

Josip Vlašić

25.

Mirjana Župan

Pozivaju se polaznici da 25. kolovoza 2011. godine u 18:00 sati dođu na dogovor koji će se održati u prostorijama Prirodoslovne škole Karlovac, Stjepana Mihalića 43,  Karlovac.

POZIV NA TEČAJEVE OSPOSOBLJAVANJA ZA ZANIMANJE MLJEKAR - SIRAR

Prirodoslovna škola Karlovac u suradnji sa Pučkim otvorenim učilištem Knin i Učilištem „APIS“ iz Velike Gorice organizira tečaj osposobljavanja za zanimanje mljekar - sirar.

Tečaj se provodi u sklopu projekta „MOTO“ - „Modernizacija obrazovnog programa za zanimanje mljekar - sirar“ koji je financiran od strane EU tako da je besplatan za sve polaznike.

Tečaj osposobljavanja uključuje 140 sati nastave (60 sati predavanja, 70 sati praktične nastave i 10 sati rada na računalu), a provoditi će se prema moderniziranom  obrazovnom programu verificiranom od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa te Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Po završetku tečaja polaznici dobivaju svjedodžbu o osposobljenosti za zanimanje mljekar - sirar.

Tečaj će se održavati od rujna do studenog 2011. godine u prostorijama Prirodoslovne škole Karlovac.

Broj polaznika ograničen je na najviše 25 polaznika.

MOLIMO SVE ZAINTERESIRANE DA SE PRIJAVE DO 1. SRPNJA!

Prijaviti se mogu osobe sa navršenih 15 godina i završenom najmanje osnovnom školom.

Prijaviti se može na e-mail adresu ivy.stankovic@gmail.com  ili poštom na adresu:

Prirodoslovna škola Karlovac

Stjepana Mihalića 43

47 000 Karlovac

Za prijave telefonom i sve dodatne informacije možete se obratiti na slijedeći broj: 047 / 613 003

SVEČANA DODJELA SVJEDODŽBI

Svečana dodjela svjedodžbi za polaznike koji su uspješno završili programe osposobljavanja za obavljanje poslova vinar/ka - vinogradar/ka, voćar/ka i cvjećar/ka - aranžer/ka održat će se 16. lipnja 2011. godine s početkom u 18.00 sati u prostorima Prirodoslovne škole Karlovac.

ČESTITAMO POLAZNICIMA NA OSTVARENOM USPIJEHU!

ZAVRŠNI ISPIT ZA VINOGRADAR/KA - VINAR/KA

Završni ispit za polaznike programa osposobljavanja za obavljanje poslova vinogradar/ka - vinar/ka
održat će se

u subotu  4. lipnja 2011. godine u 9.00 sati.

Polaznici sa sobom moraju donijeti Dnevnik rada praktične nastave koji predaju prilikom ispita.

POZIV NA TEČAJEVE

Gospodarska škola Čakovec i Prirodoslovna škola Karlovac organiziraju PROGRAM TEČAJEVA pokrenut u okviru projekta Regionalna mreža lokalnih obrazovnih ustanova - Agronet. Cilj projekata je uspostava mreže obrazovnih ustanova SZ Hrvatske, koja će provođenjem programa osposobljavanja i usavršavanja odraslih, otaknuti na cjeloživotno učenje i usavršavanje u poljoprivredi. Projekt sufinancira Europska unija, pa su tečajevi BESPLATNI za sve polaznike.

Obrazovni programi usklađeni su sa zahtjevima regionalnih tržišta rada i namijenjeni stjecanju ili usavršavanju specijalističkih znanja za zanimanja:

• VOĆAR
  • VINOGRADAR - PODRUMAR
  • CVJEĆAR - ARANŽER

Tečajevi će uključivati 120 sati nastave, prema obrazovnom programu verificiranom od strane MZOŠ i Agencije za obrazovanje odraslih.

Po završetku polaznici dobivaju odgovarajuće potvrde, uz upis u radnu knjižicu.

Broj polaznika je ograničen na 15 do 20 po tečaju.

Tečajevi će se održavati od veljače do travnja 2011. godine, u poslijepodnevnim satima, u prostoru Prirodoslovne škole Karlovac.

Molimo sve zainteresirane da se prijave.

Prijevnicu šaljite e-mailom na adresu jradojci@gmail.com ili poštom na adresu:

Prirodoslovna škola Karlovac

Stjepana Mihalića 43

47 000 Karlovac

Za prijave telefonom i sve dopunske informacije možete se obratiti na slijedeći broj: 047 613 002

« Prosinac 2020 »